Sıkça Sorulan Sorular

 • NE YAPMAM GEREK?

  Eğer yaşadığınız yere olan sevginizi paylaşmak istiyorsanız, seyahat tasarımcıları topluluğumuza katılın. Kayıt olmak basit ve ücretsiz. Onaylandıktan sonra, en iyi bildiğiniz yere otantik bir yolculuk yapmak isteyen gezginler için tam günlük planlar yüklemeniz istenecektir. Gezginlerimiz, yaşadığınız şehri mükemmel bir güne dönüştürecek olan karmaşık ayrıntıları ve ziyaret edilecek eşsiz yerleri bilmek istiyor. Günlerini nasıl en iyi şekilde geçirebileceklerini herkesten daha iyi biliyorsunuz. Kayıt yaptırmakta herhangi bir sorun yaşarsanız, işlemi tamamlamanıza yardımcı olmak için buradayız. Topluluğumuza hemen katılmak için buraya tıklayın!

 • BU PLANLARI OLUŞTURURKEN HERHANGİ BİR YARDIM ALABİLİR MİYİM?

  Kesinlikle! Bilgisayar erbabı olmanıza gerek yok. Bizim ilgilendiğimiz şey, sizin uzman olduğunuz lokal bilgileriniz. Takıldığınız yer olursa destek ekibimiz bir plan oluşturmanıza yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Gönderilen her plan, Seyahat Tasarımcısına verilen geri bildirimlerle değerlendirilir, bu nedenle ne kadar fazla plan gönderirseniz, zamanla o kadar iyi olursunuz ve daha fazla para kazanırsınız.

 • NE KADAR KAZANACAĞIM / KAZANABİLİRİM?

  Kazanabileceğinizin bir üst sınırı yok. Bir plandan edineceğiniz gelir, gezginlerin verdikleri puanları da temel alarak, potansiyel olarak 10€’ya kadar çıkabilir.

 • DAHA FAZLA KAZANMAK İÇİN YAPABİLECEĞİM BİR ŞEY VAR MI?

  Kesinlikle var! Seyahat tasarımlarınızı güncel tuttuğunuzdan emin olun. Yerel yemekler sunan yeni bir restoran açılırsa, planınıza eklendiğinden emin olun. Aynı durum, yeni turistik yerler, yerel müzeler ya da sanat galerileri için de geçerlidir. İnsanların görmek veya yapmak isteyecekleri bir şeyse, planınıza eklenebilir. Ayrıca, gezginlerinizle iyi bir ilişki kurarak, aranızı iyi tutarak da derecelendirmelerinizi yüksek tutabilirsiniz. Büyük Şampiyonlar Ligi maçı ya da konseri gibi bir defalık bir etkinlik varsa, plana dahil edin. Mutlu gezginler, yüksek puanlar ve daha fazla kazanç demektir. Ve unutmayın, her yıl şehrinize milyonlarca gezgin geliyor 😉

 • PARA KAZANMANIN YANI SIRA, SEYAHAT TASARIMCISI OLMANIN AMACI NEDİR?

  Her yıl milyonlarca insan, dünyanın dört bir yanına seyahat ediyor, bunun birçok iyi yanı var ancak biraz da kötü yanı yok değil. Seyahat etmenin kötü yanlarından biri de kirlilik. Bu konu üzerinde duruyoruz, bu yüzden satın alınmış her plan için şehrin merkezine bir ağaç dikiyoruz. Daha fazla satın alınan plan, daha fazla ağaç. Amacımız 2 yılda 100.000 ağaç dikmek. Ama bunu yapmak için yardımınıza ihtiyacımız var. Büyüdükçe, etik turizm ve eşitsizlik gibi diğer sorunları da ele alacağız.

 • BİR ÇOK PLAN TASARLAYABİLİR MİYİM, YOKSA SADECE BİR TANE MÜKEMMEL PLAN MI?

  İstediğiniz kadar plan tasarlayabilirsiniz ancak hepsinin mükemmel olması gerekir. Satın alınan planların günlerini unutulmaz kılacaklarına dair gezginlere sözümüz var. Bu nedenle düşük puanlamalar, planınızı gözden geçirme nedeniyle askıya almamıza neden olabilir. Ama farklı gezginler farklı şeyler isterler, bu yüzden şehrinizde birden fazla harika gün tasarlayabilirseniz, devam edin ve istediğiniz kadar yaratın!